top of page

Betonové oplocení - ochrana soukromí
v atraktivní a přirozené podobě

Oplocení může být vystavěno ve výšce od 1,5 metru až do 2 metrů. S ohledem na skutečnost, že se betonové ploty skládají z jednotlivých komponentů, zabírají méně místa, než klasické zděné ploty, a mohou být využity i v menších prostorách. 

Betonové oplocení nabízíme v těchto designech, které je možné kombinovat také s různými dřevěnými výplněmi. Betonové desky dodáváme také v oboustranné variantě (s otiskem na zadní straně). Dále také sloupky hladké nebo s dekorem. Varianty s dřevěnou výplní naleznete v záložce - Dřevěné výplně.

CENÍK MATERIÁLŮ

Dodáváme materiál ve výškách 150cm, 175cm a 2m. Lze kombinovat také s dřevěnými výplněmi viz. níže. Neváhejte nám napsat o sestavení kalkulace přímo pro Vaše oplocení.

ceska_republika_mapa.jpg

MATERIÁL DODÁVÁME POUZE S MONTÁŽÍ

Ceník materiálů zahrnuje jeden průběžný sloupek a 4x betonovou desku. Ceny jsou u betonových polí uvedeny pouze za materiál bez montáže. Doprava na místo realizace a balné materiálu (300Kč-paleta) není v ceníku započtena. Fotografie jsou pouze orientační. Jedná se o betonový materiál velkých rozměrů a z toho důvodu jsou možné odchylky v barvě i detailech kresby otisku.

POUŽÍVÁME POUZE MATERIÁL

VYROBEN V ČESKÉ REPUBLICE

CENÍK MONTÁŽE BETONOVÉHO OPLOCENÍ

4-10bm

Od:

1.290,-/bm

11-20bm

Od:

 1.090,-/bm

21-50bm

Od:

990,-/bm

51-100bm

Od:

 890,-/bm

101-150bm

Od:

 830,-/bm

nad 151bm

Od:

 790/bm

bm = 1m šířky plotu

Ceny za montáž oplocení pro výšky 175cm a 200cm.

Neváhejte nám napsat o nezávaznou kalkulaci přizpůsobenou přímo pro Vaši realizaci.

Dále dle přístupu k místu realizace, náročnosti terénu nebo nutnosti použití bouracího kladiva či jílovité půdy kde nelze použít vrtnou soupravu.

Kontaktní údaje:
Informace o zákázce:
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě vytvoření cenové kalkulace

Nahrát soubor

Děkujeme! Zpráva odeslána!

Po odeslání formuláře pro orientační kalkulaci Vám zpracujeme co nejdříve návrh celkové ceny Vašeho oplocení na klíč. Obdržíte kompletní nabídku vč. materiálu i jeho skládání a dopravy. Také cenu za montáž i betonovou směs. Pokud budete mít o nabídku zájem, rádi za Vámi přijedeme na osobní konzultaci a dořešení všech potřebných detailů okolo realizace. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Tým 321PLOT 

Přední strana oboustranné desky - štípaný kámen

stipany sedy predni_edited.jpg

Zadní strana oboustranné desky - štípaný kámen

strana 2_otisk nepravidelný kámen_edited
bottom of page