top of page

Betonové ploty: ochrana soukromí v atraktivní a přirozené podobě

Časy, kdy byl beton považován za unylý a neatraktivní materiál, jsou dávno pryč. Dnes jde o materiál s rozmanitým designem a barevnou variabilitou. Nejen design, ale i požadavky na praktičnost katapultovaly bezzákladový betonový plotový systém mezi vysoce poptávaný typ oplocení. Rovněž z hlediska ochrany soukromí a ochrany proti hluku a větru jsou betonové ploty v dnešních moderních zástavbách vhodnou alternativou. Betonové ploty jsou cenově dostupné a jejich konečný design může být přizpůsoben Vašim představám a požadavkům.

Oplocení může být vystavěno ve výšce od 1,5 metru až do 2 metrů. S ohledem na skutečnost, že se betonové ploty skládají z jednotlivých komponentů, zabírají méně místa, než klasické zděné ploty, a mohou být využity i v menších prostorách. Můžete si vybrat z jednostranné i dvoustranné varianty, z rovného i obloukového zakončení a několika barev. Rádi Vám poradíme a ukážeme všechny možnosti!

BETONOVÉ OPLOCENÍ

Betonové oplocení nabízíme v těchto designech, které je možné kombinovat také s různými dřevěnými výplněmi. Betonové desky dodáváme také v oboustranné variantě (s otiskem na zadní straně). Dále také sloupky hladké nebo s dekorem. Varianty s dřevěnou výplní naleznete v záložce - Dřevěné výplně.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

CENÍK MATERIÁLŮ

Dodáváme materiál ve výškách 150cm, 175cm a 2m. Lze kombinovat také s dřevěnými výplněmi viz. níže. Neváhejte nám napsat o sestavení kalkulace přímo pro Vaše oplocení.

ceska_republika_mapa.jpg

MATERIÁL DODÁVÁME POUZE S MONTÁŽÍ

Ceník materiálů zahrnuje jeden průběžný sloupek a 4x betonovou desku. Ceny jsou u betonových polí uvedeny pouze za materiál bez montáže. Doprava na místo realizace a balné materiálu (300Kč-paleta) není v ceníku započtena. Fotografie jsou pouze orientační. Jedná se o betonový materiál velkých rozměrů a z toho důvodu jsou možné odchylky v barvě i detailech kresby otisku.

POUŽÍVÁME POUZE MATERIÁL

VYROBEN V ČESKÉ REPUBLICE

CENÍK MONTÁŽE BETONOVÉHO OPLOCENÍ

4-10bm

Od:

1.290,-/bm

11-20bm

Od:

 1.090,-/bm

21-50bm

Od:

990,-/bm

51-100bm

Od:

 890,-/bm

101-150bm

Od:

 830,-/bm

nad 151bm

Od:

 790/bm

Ceny za montáž oplocení pro výšky 175cm a 200cm.

Neváhejte nám napsat o nezávaznou kalkulaci přizpůsobenou přímo pro Vaši realizaci.

Dále dle přístupu k místu realizace, náročnosti terénu nebo nutnosti použití bouracího kladiva či jílovité půdy kde nelze použít vrtnou soupravu.

Přední strana oboustranné desky - štípaný kámen

stipany sedy predni_edited.jpg

Zadní strana oboustranné desky - štípaný kámen

strana 2_otisk nepravidelný kámen_edited
bottom of page