top of page

Betonové oplocení - ochrana soukromí
v atraktivní a přirozené podobě

Oplocení může být vystavěno ve výšce od 1,5 metru až do 2 metrů. S ohledem na skutečnost, že se betonové ploty skládají z jednotlivých komponentů, zabírají méně místa, než klasické zděné ploty, a mohou být využity i v menších prostorách. 

Betonové oplocení nabízíme v těchto designech, které je možné kombinovat také s různými dřevěnými výplněmi. Betonové desky dodáváme také v oboustranné variantě (s otiskem na zadní straně). Dále také sloupky hladké nebo s dekorem. Varianty s dřevěnou výplní naleznete v záložce - Dřevěné výplně.

CENÍK MATERIÁLŮ

Dodáváme materiál ve výškách 150cm, 175cm a 2m. Lze kombinovat také s dřevěnými výplněmi viz. níže. Neváhejte nám napsat o sestavení kalkulace přímo pro Vaše oplocení.

ceska_republika_mapa.jpg

MATERIÁL DODÁVÁME POUZE S MONTÁŽÍ

Ceník materiálů zahrnuje jeden průběžný sloupek a 4x betonovou desku. Ceny jsou u betonových polí uvedeny pouze za materiál bez montáže. Doprava na místo realizace a balné materiálu (300Kč-paleta) není v ceníku započtena. Fotografie jsou pouze orientační. Jedná se o betonový materiál velkých rozměrů a z toho důvodu jsou možné odchylky v barvě i detailech kresby otisku.

POUŽÍVÁME POUZE MATERIÁL

VYROBEN V ČESKÉ REPUBLICE

strana 2_otisk nepravidelný kámen.jpg
stipany sedy predni.jpg

Přední strana dekoru desky

Zadní strana obourstranné (otisk)

CENÍK MONTÁŽE BETONOVÉHO OPLOCENÍ

4-10bm

Od:

1.290,-/bm

11-20bm

Od:

 1.090,-/bm

21-50bm

Od:

990,-/bm

51-100bm

Od:

 890,-/bm

101-150bm

Od:

 830,-/bm

nad 151bm

Od:

 790/bm

bm = 1m šířky plotu

Ceny za montáž oplocení pro výšky 175cm a 200cm.

Neváhejte nám napsat o nezávaznou kalkulaci přizpůsobenou přímo pro Vaši realizaci.

Dále dle přístupu k místu realizace, náročnosti terénu nebo nutnosti použití bouracího kladiva či jílovité půdy kde nelze použít vrtnou soupravu.

bottom of page